Labas! Čia Transcendental Spirit!
Paminėjus naujienlaiškyje, jog rengiame „paskutinį tūsą“, gavome nemažai žinučių: vieni mus sarkastiškai palygino su Sel, kiti – išreiškė palaikymą ir klausė „Kodėl?“ Iš ties šis posakis ‘paskutinis tusas’ tapo stereotipiniu ‘bajeriu’ mūsų veikloje.
Dėja, kiekvieną kartą taip sakydami mes viduje tikrai būname įsitikine, kad nebeorganizuosime renginių. 
Artėjant „TS LOVE“ vakarėliui, norime išsklaidyti nežininomybes ir pranešti, kas vyksta „Transcendental Spirit“ fronte.

Lietuvoje nėra pakankamai auditorijos, kad atsipirktu aukštos kokybės renginiai. Jei finansiškai nenueiname į minusą, tai pajamos gautos už begalines pastangas dažniausiai būna juokingos. O dar dažniau mes po renginio liekame skoluose. 

Pradėjus organizuoti renginį, užplūsta maksimalizmas ir fanatizmas norint jį padaryti kuo stipresnį ir kokybiškesnį. Idėjos seka viena po kitos ir taip pridedame į renginį aukštos kokybės turinio. 

Tačiau renginiuose bandydami pranokti lūkesčius ir įvykdydami dvigubai daugiau, negu užsibrėžta planuose (jau nekalbant apie nesuskaičiuojamas valandas, praleidžiamas kuriant turinį) – dažnai viršijame esamas galimybes ir susiduriame su liūdna realybe: Lietuvos psytrance auditorijos nepakanka, kad pavyktų padengti kiekvieno renginio išlaidas.
„Transcendental Spirit“ jau dešimtmetį organizuoja renginius ir palaiko psytrance kultūrą Lietuvoje. Tačiau kaskart po perteklinai daug energijos ir resursų pareikalaujančio vakarėlio, norisi pasiryžti užbaigti renginių organizavimą. Ir tas pasiryžimas būna labai nuoširdus.
Galbūt tai, jog viskas kinta arba sukasi ratu, o psytrance scenos trauka ir nuolatos svyruojantis, bet niekada nesibaigiantis noras prisidėti prie šios kultūros augimo Lietuvoje, yra priežastis, kodėl praėjus kuriam laikui užklumpanti nostalgija priverčia atsižadėti nusistatytų ribų.
Suprasdami, jog renginių lygio mažinimas – ne „TS“ kelias, turime koncentruotis į jų kiekį. Todėl po vasario 14-ąją įvyksiančio renginio, pristabdysime renginių organizavimo veiklą ir nersime semtis naujų patyrimų, įkvėpimų ir idėjų.
Dėkojame už supratingumą ir kviečiame susitikti vasario 14-ąją klube „Legendos“!